Op Werelddierendag 4 oktober start onze dierenvoedselbank ook weer een unieke veiling onder de naam "Artists 4 Animals". Diverse bekende artiesten hebben geheel belangeloos iets ter beschikking gesteld. U kunt vanaf 4 t/m 13 oktober bieden op deze veilingen. De veilingen worden gepubliceerd op onze Facebook pagina en daar kunt u bieden.
Heeft u geen Facebook account? Dan kunt u ook een bod plaatsen door een bod uit te brengen via een veiling formulier. Wilt u dit? Klik dan HiER. Wordt u overboden? Dan ontvangt u daar dan een bericht over.
BEN LIEBRAND
Ook dit jaar heeft deze rasartiest een geweldige actie aangeboden voor onze Artists 4 Animals veiling. Biedt nu op een unieke belevenis voor 4 personen bestaande uit 4 tickets (ter waarde van totaal € 160) voor DISCO250 op 19 April 2025 in het Tivoli te Utrecht. Beleef Ben Liebrand live tijdens een unieke show vol met zijn geweldige mixstijlen. Niet alleen bent u dan aanwezig op dit evenement maar u krijgt ook nog een onvergetelijke Meet & Greet met de grootmeester daarbij op de dag erna.
Startbod: Bieden naar waarde
U kunt bieden t/m 13 oktober 2024 (de veiling stopt om 20:00 uur met een anti snip regeling van 5 minuten na het laatste bod)
Deze veiling wordt aangeboden door Ben Liebrand en de opbrengst is geheel bestemd voor Stichting Dierenvoedselbank AnimalCare Limburg.
DIMITRI VEGAS & LIKE MIKE 1
Dit jaar kunt u bieden op 2 verschillende merchandise pakketten. Pakket 1 bestaat uit een originele Dimitri Vegas & Like Mike cap, een zwarte triple DVLM hoodie (maat M) en een logo T-shirt (maat S). Zo kunt u iedereen laten zien van welke muziek en artiesten u fan bent. Uiteraard ook leuk om een fan cadeau te geven.
Startbod: Bieden naar waarde
Deze veiling wordt aangeboden door Dimitri Vegas & Like Mike en hun management. De opbrengst is geheel bestemd voor Stichting Dierenvoedselbank AnimalCare Limburg.
DIMITRI VEGAS & LIKE MIKE 2
Dit jaar kunt u bieden op 2 verschillende merchandise pakketten. Pakket 2 bestaat uit een originele Dimitri Vegas & Like Mike cap, een zwarte DVLM hoodie (maat L) en een logo Box T-shirt (maat XL). Unieke merchandise en een tweede kans op originele artikelen voor uzelf of een fan hartstikke blij mee te maken (tip: kerstcadeautje?).
Startbod: Bieden naar waarde
HARDWELL 1
Vorig jaar maakte u kans op een aantal originele en gesigneerde artikelen. Ook dit jaar kregen wij weer een aantal unieke artikelen. Er zijn 2 pakketten waar u op kunt bieden: Pakket 1 bestaat uit een gesigneerd T-shirt (achterkant) in de maat L en het dikke fotoboek Hardwell 2 Years As One. Ook het boek is door deze topdj gesigneerd.
Startbod: Bieden naar waarde
Deze veiling wordt aangeboden door Hardwell en diens management. De opbrengst is geheel bestemd voor Stichting Dierenvoedselbank AnimalCare Limburg.
HARDWELL 2
Vorig jaar maakte u kans op een aantal originele en gesigneerde artikelen. Ook dit jaar kregen wij weer een aantal unieke artikelen. Er zijn 2 pakketten waar u op kunt bieden: Pakket 2 bestaat uit een gesigneerd T-shirt (achterkant) in de maat XL en het dikke fotoboek Hardwell 2 Years As One. Ook het boek is door deze topdj gesigneerd.
Startbod: Bieden naar waarde
LEX UITING
Wie kent hem niet. Lex Uiting is een bekende verslaggever, liedjesschrijver, zanger, radio & tv presentator. Lex is geboren in Venlo en diens debuut LP LEX met daarop 14 liedjes in het Limburgs dialect. Op de LP staat ook het nummer Letste Leedje dat hij samen zong met Chantal Janzen. Dit liedje werd al ruim meer dan 1 miljoen keer gestreamd. Speciaal voor deze veiling stelde Lex een kopie van deze LP ter beschikking met diens handtekening. Dus een waar collectors item voor de echte fan.
Startbod: bieden naar waarde.
Deze veiling wordt aangeboden door Lex Uiting en diens management. De opbrengst is geheel bestemd voor Stichting Dierenvoedselbank AnimalCare Limburg.
Disclaimer:
- alle veilingen worden gehouden met toestemming van, en artikelen geschonken door, de genoemde artiesten of diens management.
- de veilingen starten 04 oktober 00:01 uur en eindigen op 13 oktober om 20:00 uur (meteen 5 minuten na het laatste bod).
- door het plaatsen van een bod gaat de deelnemer akkoord met een betaalverplichting als men de veiling wint.
- de winnaars dienen het geboden bedrag binnen 48 uur na het sluiten van de veiling over te maken naar de stichting. Zij ontvangen hierover een bericht.
- de artikelen kunnen worden afgehaald bij ons contactcentrum in Brunssum. Opsturen (indien mogelijk)? Alleen tegen bijbetaling verzendkosten.
- de winnaar van de veiling van de Ben Liebrand veilingen ontvangt een bericht inzake de tickets en meet & greet.